GEODEZJA I KARTOGRAFIA na WAT [g7x8s1]

forum kierunkowo/grupowe

Ogłoszenie

UWAGA! ABY PRZEGLĄDAĆ ZAWARTOŚĆ FORUM I UDZIELAĆ SIĘ W TEMATACH ZAREJESTRUJ SIĘ, TO TYLKO PARĘ CHWIL

użytkowników z grupy x7,8 prosze o cierpliwosc, tych których rozpoznaje dodaje do x8 zeby mogli miec dostep do fnaszego forum, w sumie jestesmy jedna duza grupa w tym celu prosze o pomoc i WPISYWANIE GRUPY SZKOLENIOWEJ albo uwzglednienie tego w nicku

#1 2008-01-24 19:39:10

WhiteTMX5

Użytkownik

SKRZYNKA POCZTOWA

Czemu zmieniliście hasło???

Offline

 

#2 2008-01-24 21:48:29

krysia153

Administrator

grupa szkoleniowa: G7X8S1

Re: SKRZYNKA POCZTOWA

moze starosta nasz niech sie wypowie, generalnie na swoją kulturalna prośbe do użytkownuków z innych grup dostał mało kulturalną odpowiedź...

Offline

 

#3 2008-01-24 22:25:54

michalo_w

starosta G7X8S1                  moderator

Re: SKRZYNKA POCZTOWA

WhiteTMX5 napisał:

Czemu zmieniliście hasło???

Bardzo przepraszam za to że inne grupy nie mogą już korzystać z naszego grupowego maila...baaaaaardzo mi przykro z tego powodu, ale troszkę już jestem zdenerwowany tym wszystkim. Dostaję teraz jakieś niezbyt miłe maile na swoj prywatny adres aż musiałem go zmienić...już nie mówię o koncie grupowym...ALE...wszystko było fajnie i wszyscy się cieszyli że mogłi korzystać z konta, na którym są w zasadzie wszystkie potrzebne materiały i nawet nie mieliśmy pretensji o to, że ludzie jedynie z grupy x7 i naszej wrzucali tam wszystkie materiały, ale denerwowały mnie (i nie tylko mnie, wiem że moich "współgrupowiczów") maile wysyłane z naszego adresu na nasz adres ze zwykłym syfem w stylu "czy ma ktoś nagie zdjecia...", "wie ktoś może co dziś dobrego na polsacie", "ma ktoś może muzykę taką a taką?" i róźne inne...troszkę tego było:/ jeśli ktoś będzie pisał tego typu pytania z własnego prywatnego maila to każdy z mojej grupy będzie mógł napisać wszystko co o tym myśli:>
Proponuję innym grupom założenie własnego maila i naprawdę, jeśli jakaś grupa będzie potrzebowała wystarczy napisać do nas, jeśli my będziemy czegoś potrzebowali też będziemy mieli jakieś źródło informacji... a właśnie dowiedziałem się że grupa x3 założyła własne konto i dostaliśmy z tej okazji niemiłego, ironicznego maila w podziękowaniu za to że do tej pory można było wchodzić na pocztę i korzystać z niej...bardzo dziekuję w imieniu moim i całej grupy za taką wdzięczność:/

pozdrawiam

Offline

 

#4 2008-01-26 11:17:30

WhiteTMX5

Użytkownik

Re: SKRZYNKA POCZTOWA

ech...no to trudno:/ Jak coś to jest skrzynka też na tlenie: geodezjawat hasło: geodezja Zapraszam wszystkich do korzystania:)

Ps. Głupotę należy ignorować rada wuja Toma:)

Offline

 

#5 2008-01-26 21:59:39

michalo_w

starosta G7X8S1                  moderator

Re: SKRZYNKA POCZTOWA

chyba masz rację "Wujku"
pozdrawiam

Offline

 

#6 2008-01-27 11:49:32

krysia153

Administrator

grupa szkoleniowa: G7X8S1

Re: SKRZYNKA POCZTOWA

jak bedziesz zmiany powrotne wprowadzał czy cos to mow

Offline

 

#7 2008-01-28 00:39:10

Podbiel

Użytkownik

grupa szkoleniowa: g7x6s1

Re: SKRZYNKA POCZTOWA

bez sensu była niezła współpraca kazdy jak coś miał to wrzucał i jakoś sobie pomagaliśmy  a jak ty przedmowca mówił trzeba było olać jakiś lodzików którzy sami pokazuja swój poziom....

Offline

 

#8 2008-01-28 07:08:48

krysia153

Administrator

grupa szkoleniowa: G7X8S1

Re: SKRZYNKA POCZTOWA

wiesz z czasem mozna stracić cierpliwość, wiem jak to wyglądało i rozumiem Starostę. Decyzja jest w Jego rękach

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora