GEODEZJA I KARTOGRAFIA na WAT [g7x8s1]

forum kierunkowo/grupowe

Ogłoszenie

UWAGA! ABY PRZEGLĄDAĆ ZAWARTOŚĆ FORUM I UDZIELAĆ SIĘ W TEMATACH ZAREJESTRUJ SIĘ, TO TYLKO PARĘ CHWIL

użytkowników z grupy x7,8 prosze o cierpliwosc, tych których rozpoznaje dodaje do x8 zeby mogli miec dostep do fnaszego forum, w sumie jestesmy jedna duza grupa w tym celu prosze o pomoc i WPISYWANIE GRUPY SZKOLENIOWEJ albo uwzglednienie tego w nicku

#1 2008-01-25 20:43:12

beltosz

x8

grupa szkoleniowa: supergrupa

Wtorkowe kolokwium

Nawiazalem kontakt z osoba z budownictwa i Oni maja kolowkium przed nami ale tylko godzine wczesniej. Ciezko bedzie uzyskac od nich zadania i jeszcze je przed tym kolosem rozwiazac:/

Odnosnie zadan. Zrobie je (te z ostatniej pracy domowej) jak najszybciej. Niestety nie wiem kiedy ale mam nadzieje ze najpozniej w niedzielne poludnie beda juz na mailu grupowym. Bede przesylal sukcesywnie, nie bede czekal do momentu, w ktorym rozwiaze wszystkie, pewnie juz dzisiaj cos wysle.

Jesli macie jakies pytania, problemy, klopotliwe zadania to robcie zdjecia, skany i wysylacie, bede staral sie pomagac.

beltosz@o2.pl gg2924870 i telefon 505692638 jakby ktos jeszcze nie wiedzial, najlepiej jest wyslac jakiegos smsa z informacja ze przeslaliscie jakiegos maila, bo wiadomo nie sprawdzam maila co godzine, choc w tych dniach bede robil to mozliwie czesto.

Niestety jutro (sobota) pracuje bardzo intensytwnie od 8 do 22, natomiast jeszcze nie wiem jak bedzie w niedziele, bo sam mam jeszcze przeciez troche spraw na glowie

Offline

 

#2 2008-01-26 15:43:08

krysia153

Administrator

grupa szkoleniowa: G7X8S1

Re: Wtorkowe kolokwium

dzieki wielkie w imieniu grupy widze ze nas polubiles i chcesz sie z nami spotkac w 2 semestrze

Offline

 

#3 2008-01-27 22:08:22

beltosz

x8

grupa szkoleniowa: supergrupa

Re: Wtorkowe kolokwium

Niestety duzo pracowalem w weekend i nie dalem rady tego zrobic i dlatego prosze o cierpilwosc, niestety nie jestem nadczlowiekem i spac tez musze. W moim opisie na gadu dam znac ze zadania juz sa:)



Niestety mialem male problemy techniczne i nie moglem tego wczesniej wyslac ale zadania juz sa, mam nadzieje ze beda pomocne:)

Offline

 

#4 2008-01-29 13:29:14

Woźny

x8/x7

grupa szkoleniowa: G7X8S1

Re: Wtorkowe kolokwium

a moze Kubica nam walnie takie fajne zadanie:
zbadać zbieżność szeregu: 1/[nlnnln(lnn)]

Radze sie nie zalamywac zadaniami od Kubicy bo znalazlem wlasnie zbior zadan z matematyki dla wyzszych uczelni technicznych i tam takie zadanie wyglada w porownaniu do reszty wmiare latwo

Offline

 

#5 2008-01-29 14:02:30

beltosz

x8

grupa szkoleniowa: supergrupa

Re: Wtorkowe kolokwium

co racja to racja, zadania u Kubicy i tak nie sa trudne w porownaniu do tego co sie mam na przedmiotach w ktorych matma jest znacznie wazniejsza nie bede juz wspominal o matematyce

ja zdecydowanie wsrod studentow matematyki bylem jednym ze slabszych ale mialem czasami przeblyski i rozwalilem pare trudnych zadan w swoim zyciu satysfakcja niesamowita

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora