GEODEZJA I KARTOGRAFIA na WAT [g7x8s1]

forum kierunkowo/grupowe

Ogłoszenie

UWAGA! ABY PRZEGLĄDAĆ ZAWARTOŚĆ FORUM I UDZIELAĆ SIĘ W TEMATACH ZAREJESTRUJ SIĘ, TO TYLKO PARĘ CHWIL

użytkowników z grupy x7,8 prosze o cierpliwosc, tych których rozpoznaje dodaje do x8 zeby mogli miec dostep do fnaszego forum, w sumie jestesmy jedna duza grupa w tym celu prosze o pomoc i WPISYWANIE GRUPY SZKOLENIOWEJ albo uwzglednienie tego w nicku

#1 2008-01-22 10:07:08

michalo_w

starosta G7X8S1                  moderator

Matematyka SESJA

Słuchajcie, po rozmowie z Łakomą doszedłem do wniosku że może uda się zrobić coś żebyśmy mogli jakoą podejść do sesji...nawet te osoby, które wiedzą że średnia z kolokwium i poprawy nie przekroczy 50%... Ona chyba pogada z Kubicą żeby tej średniej nie wyciągał. A pozy tym kazała robić notatki i w ogóle nie wyrzucać zadań, które robimy w domu...Zbierajcie wszystko do segregatora i można zanieść to na sesję i pokazać ile się robiło i że u Kubicy trudno zaliczyć:/ przecież to w jej grupie ludzie zaliczali to samo kolkwium na 4 a my chyba nie jesteśmy jacyś ułomni, nie? Najważniejsze: nikt nie olewa poprawy!!! Wszyscy musimy iść i napisać ją na to 20pkt...damy radę;) a poźniej będziemy mogli coś kombinoować...
Na mail wrzucę zdjęcia zagadnień dla grup G7X8S1 i G7X7S1...mówię że dla tych grup tylko bo nie wiem czy inne grupy nie mają innych zagadnień.


a jeszcze jeśli ktoś robi te zagadnienia i chce się nimi podzielić to zawsze możecie je wrzucic na forum (myślę że tu w tym wątku będzie łatwiej odnaleźć poszczególne pytania niż na mailu...a poza tym jest mniej roboty:)) nie wrzucajcie linków tylko sam numer pytania i odpowiedź, ewentualnie treść pytania...
pozdro600:)

Offline

 

#2 2008-01-22 11:12:11

krysia153

Administrator

grupa szkoleniowa: G7X8S1

Re: Matematyka SESJA

a ja bym jeszcze proponowała skany (ale to może już mail) stron do samodzielnego opracowania z ksiązki Leitnera bo w bibliotece nie do dostania a ja osobiście nie posiadam, podzieli się ktoś?

Offline

 

#3 2008-02-06 12:45:01

michalo_w

starosta G7X8S1                  moderator

Re: Matematyka SESJA

7.02 o godz. 16 w sali 201/65 poprawa ćwiczeń z matmy!!!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora